xmas-baner-fb

Design na Święta 2013

Już nie możemy się doczekać zapachu pierników i drzewka świerkowego. Coraz częściej myślimy o naszych bliskich. Mimochodem rozglądamy się za śniegiem i kolekcjonujemy czapki, szale i rękawice. Łapiemy się na tym, że ogarnia nas prezentowy szał. Jeśli jeszcze nie macie objawów, za chwile to poczujecie. Kochani zbliżają się Święta Bożego Narodzenia!

Jak co roku w okresie przedświątecznym Pufa Design wybiera dla Was specjalną ofertę. W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowy prezent – akcję „Design na Święta”, startujemy 26.11.2013, akcja potrwa do 31.12.2013 roku. Zobaczcie co się pod tym kryje.

Na naszej stronie znajdziesz nową kategorie PREZENTY ŚWIĄTECZNE. Z myślą o Tobie i Twoich Bliskich wyselekcjonowaliśmy prawie 50 oryginalnych designerskich prezentów świątecznych na każdą kieszeń. W większości są to produkty, które cieszą się największą popularnością. Zadowoleni użytkownicy to najlepsza gwarancja, że prezent będzie trafiony!

Kupując wybrany produkt z kategorii PREZENTY ŚWIĄTECZNE bez względu na cenę podczas trwania akcji przesyłkę masz GRATIS (niezależnie od akcji Dzień Darmowej Dostawy). Wystarczy tylko wpisać w puste pole na etapie „Podsumowanie koszyka” specjalne hasło: Rudolf.

Dodatkowo przy każdym zakupie mamy dla Was bon o wartości 50 zł do wykorzystania na następne zakupy na całą ofertę około 900 produktów z butiku Pufa Design. Możecie go zachować, albo podarować Bliskim razem z prezentem. Kupon jest ważny przez cały 2014 rok!

Ruszajcie z nami za stylowym Rudolfem, oto kilka HITÓW świątecznego sezonu!

Design uwielbia jedzenie. Uczta dla oka i podniebienia – Herbata Normann Copenhagen.


Stołek z kartonu Scrap Wood Dutch Design Chair zwycięzca Red Dot Design Award 2013 na wyciągnięcie ręki w te święta.

Angielski szyk w nowoczesnym stylu – lampa Plumen – Hulger z kolorowymi kablami w oplocie.

Polskie rękodzieło – szara poduszka dziergana z bawełnianego sznurka w wykonaniu Motarni.

Dla miłośników kultury wschodu inspirowana starożytną architekturą azjatycką lampa Pagoda Vita Copenhagen Design.


Kwintesencja holenderskiego klimatu w zimowym wydaniu – lampa z dzierganym abażurem HK Living o średnicy 15 cm.
Dla dorosłych z dużym poczuciem humoru – wieszak ścienny Drop Pulpo rozmiar L.

A my wkładamy czapki Świętego Mikołaja i czekamy na Wasze telefony i maile. Jesteśmy gotowi doradzać Wam przy zakupach ze zdwojoną siłą! Pufowe Pogotowie Prezentowe +48 884 68 78 88, sklep@pufacafe.pl

 

Pufa Design

Odpowiedz


*