Inspiracja, źródlo Just The Design

Trend wiosna 2014 – grey

W raporcie Decor8 IMM Color Trend Report Spring 2014 znalazło się zestawienie kolorystyczne BLACK + WHITE + GREY. Wnętrza i produkty wystroju wnętrz w tym tercecie barw wciąż nie przestają inspirować architektów oraz pociągać inwestorów. Znaleźliśmy kilka szczególnie ciekawych aranżacji i rozkładamy je na czynniki pierwsze komponując z wybranymi produktami z oferty Pufa Design.

Inspiracja, źródło Trendenser

Lampa wisząca Deliving Zuiver

Inspiracja, źródło GrisHandknits

Na międzynarodowych blogach wnętrza w bielach czerniach i szarościach przeszły już właściwie do kanonu topowych inspiracji. My też do tego tematu przygotowywaliśmy się już od dawna. Zbieraliśmy inspiracje i szukaliśmy nowych, pomysłowych aranżacji w tych odcieniach. Uznaliśmy że trendem wiosny 2014 będzie kolor szary. Co takiego w sobie mają monochromatyczne wnętrza. Przede wszystkim są bardzo eleganckie.

Inspiracja, źródło Trendenser

Inspiracja Just The Design

Inspiracja, źródło Remodelista

Właśnie w czerniach, bielach i szarościach sprawdzają się wszystkie dodatki w stylu vintage. To idealne rozwiązanie kolorystyczne dla mniejszych apartamentów. Dzięki białej jednolitej podłodze udaje się optycznie je powiększyć i uzyskać wrażenie dodatkowej przestrzeni.

Inspiracja, źródło Coco Lapine Design

Lampa / przewód w oplocie E27, Nostalgia Lights

Czernie, biele i szarości są bardzo uniwersalne jeśli chodzi o charakter wnętrza, sprawdzają się w każdym pomieszczeniu – sypialni, salonie, łazience.

Inspiracja, źródło Just The Design

Inspiracja, źródło Vtwonen

Lampa wisząca Cable Drop Zuiver

Łatwo można wprowadzać tu zmiany dodając spójne kolorystyczne elementy (tkaniny, oświetlenie, meble) – z szarościami, czerniami i bielami świetnie współgra drewno, bambus, czy ratan.

Inspiracja, źródło Pinterest

Lampa stojąca biurkowa STUDIO, HK Living

Inspiracja MRS JONES

Inspiracja, źródło Pinterest

Szarości idealnie przyjmują zieleń i pięknie komponują się z roślinami w domu, na tarasie czy balkonie. Czyniąc otwarte kuchnie i salony letnie eleganckimi przyczółkami do relaksu.

Inspiracja, źródło Minimalhome

Inspiracja, Apartament Therapy

Inspiracja, źródło Pinterest

Inspiracja, źródło Pinteres

Inspiracja, źródło Trendenser

Stolik kawowy z drewna teak z odzysku Hindu, HK Living

 

Pufa Design

Pufa-32-Edit
Nowa Pufa Design 8 maja

Odpowiedz


*