lampa-scienna-moosetache-blue-marmalade2222

Nowość lampa Moosetache™

Lampa Moosetache™ odpowiada na najnowszy „wąsaty” trend i podkreśla główne motto kolektywu Blue Marmalade – eko-świadomość, kreatywność i oryginalność. Moosetache daje przykład, że eko-projektowanie może być jak najbardziej na czasie. Lampa w kształcie sympatycznego łosia łączy w sobie nietuzinkowy wygląd i tak ważną funkcjonalność.

Przygotowany zestaw obejmuje kinkiet w 4 odsłonach z klimatycznymi wąsami, które w dowolnym czasie możemy zmieniać. Dzięki nim łoś może wcielać się w rolę Motocyklisty (Biker), Brygadiera (Brigadier), Drwala (Lumberjack) czy też Gentelmena (Country Gent).

lampa-scienna-moosetache-blue-marmalade

Moda na wąsy we wnętrzach. Te inspiracje nas uwiodły

839eec2537daad290b2da2cf7e6dd565

64893ded7af6ff13effebbce2d1ca114

c6c26c10fd83dc181fe0f27a073454dd
Buntownik. Samotny jeździec, twardy charakter podążający własną drogą. Jest to inspiracja dla wąsów w stylu Biker. Lampę Moosetache™z łatwością zamontujemy na ścianie za pomocą taśmy dwustronnej lub przy wykorzystaniu pinezki, gwoździa lub śrub.

lampa-scienna-moosetache-blue-marmalade111
Proste, poważne wąsy, cecha charakterystyczna dla detektywa z lat 80-tych, ale jak widać projektantom z Blue Marmalade kojarzą się one bardziej z brygadzistą wozu pancernego. Warto podkreślić, że nowa lampa jest wykonana w całości z materiałów z odzysku i przeznaczonych do dalszego recyklingu. Jesteśmy bardzo dumni z tego.

lampa-scienna-moosetache-blue-marmalade5
Nudne lampy zamieniamy na angielskie poczucie humoru projektantów z Blue Marmalade. Niczym u dżentelmena te wąsy są perfekcyjnie utrzymane i odpowiednio podkręcone. Lampa w wydaniu Country Gent nadaje klasyczny ton, angielska klasa i humor jednocześnie kojarzy się  ze stylem Latającego Cyrku Monty Pythona.

lampa-scienna-moosetache-blue-marmalade7
Doświadczony drwal i poszukiwacz przygody, posługujący się zręcznie siekierą i słowem – tak przewrotnie można interpretować sumiaste wąsy Lumberjacka. Groteska i horror w jednym. Nie sądzicie?

lampa-scienna-moosetache-blue-marmalade6
Klasyczne poroża już dawno są passe. Lampa Moosetache™to ich ekologiczne i funkcjonalne wydanie. Dodatkowo kinkiet jest łatwy do utrzymania w czystości dzięki zastosowanemu tworzywu o gładkiej powierzchni.

lampa-scienna-moosetache-blue-marmalade00

Lampę zaprojektowano wyłącznie do stosowania z żarówkami energooszczędnymi. Delikatne ścianki lampy zapewniają ciepłe, nastrojowe światło, podkreślając jednocześnie zabawną formę klosza.

lampa-scienna-moosetache-blue-marmalade11
Dzięki 2-metrowemu przewodowi lampę możemy wieszać w różnych miejscach, w zależności od potrzeby i okoliczności. Może nam służyć jako oświetlenie do przytulnego kącika, budować nastrój w hotelowym foyer czy kawiarni. W jednym zdaniu, lampa jest pomysłowa, zabawna i niepowtarzalna – obok lampy Moosetache™ nie da się przejść obojętnie. Do tego zaskakuje stosunkowo niską ceną.

Lampa jest do kupienia w sklepie www.pufadesign.pl

Pufa Design

dywan-z-nadrukiem-storebror-120x180-cm
2

Odpowiedz


*