puff buff design prace 1_6860353

Topowe studio Puff-Buff Design

Z Puff-Buff nie ma miejsca na nudę. Zaskakujące, transparentne i dowcipne lampy gwarantują dobry nastrój i niezapomniane wrażenia. Bąbelkowy wiktoriański żyrandol? Czy też nadmuchiwane różowe koło ratunkowe w różnej konfiguracji? Wybór należy do Ciebie.

Lampa wisząca Orca Puff-Buff
Kolekcja Puff-Buff stworzona przez Annę Siedlecką i Radka Achramowicza składa się kilkunastu różnorodnych projektów lamp stojących i wiszących, które łączy nutka przekory nadająca aranżacjom smaku i charakteru. Są to alternatywne i zaskakujące lampy dla kreatywnych wystrzegających się klasycznych materiałów i form.

Lampa wisząca Puff Puff-Buff
Abażury Puff-Buff zrobione są z niekonwencjonalnych materiałów – elastycznego PCW i… powietrza. To proste połączenie dwóch materii dało spektakularny efekt w postaci kilkunastu ekscentrycznych projektów o nieograniczonych możliwościach zastosowania. Na żywo wyglądają niesamowicie.

puff buff design prace 5_6860396
puff buff design prace 3_6860361
puff buff design prace 8_6860408
Jeśli jesteś miłośnikiem wyraźnych akcentów – lampy Big-Pink oraz Orca idealnie wpasują się w Twoje wnętrza. Projekty z dużą dawką wyobraźni, humoru oraz piękna ze szczyptą anarchii. Dla spragnionych mocnych wrażeń.

lampa-stojaca-big-pink-puff-buff-design
Kolekcja Puff-Buff została okrzyknięta ikoną młodego polskiego designu i wielokrotnie nagradzana. Czy skradnie też Twoje serce?

oferta_miesiaca-FB_puff-buf
Ulotne i przekorne kształty dmuchanych lamp Buff Puff tylko w marcu -5% w Pufa Design

Tekst: Dominika

 

Pufa Design

lampa-stolowa-highland-ciemnoszara-zuive9r
plakat-think-green-rozne-wielkosci.jpg

Odpowiedz


*