skandynawski_design_w_pufadesign.pl

Nasze pomysły na wysmakowane wnętrza z lampą Clava

Kolekcja lamp Clava od VITA Copenhagen to połączenie duńskiego wzornictwa i egzotycznej estetyki.  Wykonane z metalu, organiczną budową przypominają azjatycką tykwę. Projektanci William Ravn i Søren Christensen znaleźli idealną formę dla najmodniejszych barw – bieli, chromu, mosiądzu i miedzi. Clava jest czarująca, elegancja i wręcz „nieziemsko” nowoczesna.

PufaDesign.pl_Clava_Chrome_aranżacja
Clava oświetla przestrzeń punktowo dając dolne rozproszone światło. Subtelność Clavy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy oświetleniem ozdobić, dopełnić przestrzeń nie dominując jej.

skandynawski_design_w_pufadesign.pl

Źródło zdjęcia Bliss…

dodatki_do_wnętrz_w_pufadesign.pl

Źródło zdjęcia Bliss…

Clava w bieli, jest dyskretna, śnieżna, uzupełni wnętrze z florystyczną tapetą. Salony i kuchnie udekorowane świeżymi kwiatami w nieregularnych słojach. Nasz pomysł na aranżację – to oświetlenie stołu kuchennego w szarościach i bielach, przedsionka z elementami surowego drewna lub płyty OSB.

lampa_clava_w_pufadesign.pl
Clava w mosiądzu jest bogata, błyszcząca i mocna w wyrazie. Doda uroku niewielkiej kawiarence w odcieniach karmelu, apartamencie, sypialni z odsłoniętą łazienką z lniano-wiklinowymi dodatkami.

PufaDesign.pl_Clava_Brass_mosiądz_inspiracja

nowoczesna_kuchnia_pufadesign.pl

Źródło zdjęć Desiretoinspire

nowoczesna_łazienka_z_pufadesign.pl

Źródło zdjęć Desiretoinspire

Chłodna, świeża, stonowana Clava w chromowanej stali. Jest gustowna, dlatego warto wziąć ją pod uwagę przy projektowaniu wnętrz dystyngowanych – gdzie samą aranżacją chcemy nadać wnętrzu powagę.

lampa_wisząca_vita_pufadesign.pl
Miedziana Clava
, to odpowiedź projektantów na kolorystyczne trendy 2015. Idealna do wnętrz kobiecych, sypialni z mocnymi aksamitnymi zasłonami w kolorze zgaszonego różu, sypialni z nutą buduarowego przesytu, z wielkimi donicami egzotycznych kwiatów. A także do pastelowych, minimalistycznych wnętrz.

Lampa_do_salonu_vita

Źródło zdjęć Desiretoinspire

lampa_do_jadalni_pufadesign

Źródło zdjęcia Desiretoinspire

Więcej na Pufa Design

Tekst: Agnieszka

Pufa Design

Lampa_Norm_12
japoński_design

2 komentarze

  1. To dziwne, że na teledyskach wielu artystów śpiewa do lamp… Bo kto by robił mikrofony jak lampy ? 😛

Odpowiedz


*