under_the_bell_mok-dong_inpiracja_pufa_design

Lampa Under the Bell – crème de la crème Muuto

Wzbudza zachwyt i pożądanie. Wielkość i styl łączy się tu z technologicznym zaawansowaniem. Architekci i dekoratorzy wnętrz zgodnie przyznają – lampa Under the Bell skandynawskiego studia Muuto to oświetleniowa biznesklasa.

lampa_under_the_bell_promocja_pufa_design

Źródło zdjęcia Muuto

Under_the_bell_Pufa_design

Źródło zdjęcia Muuto

Zjawiskowo piękna, funkcjonalnie bezkonkurencyjna. Nic dziwnego, że od 2011 r. lampa Under the Bell jest światowym bestsellerem wśród lamp dużego formatu.

Ogromny klosz (82 cm średnicy), design zgodny z naturą (w produkcji wykorzystano tworzywa z recyklingu) oraz nietuzinkowy kształt (karbowany klosz) plasuje lampę wśród produktów o najwyższym potencjale aranżacyjnym.

under_the_bell_rum_rum_inspiracja_pufa_design

Wnętrza firmy Rum-Rum, Szwecja. Źródło zdjęcia Muuto

under_the_bell_mok-dong_inpiracja_pufa_design

Restauracja Mok-Dong, Korea. Źródło zdjęcia Muuto

under_the_bell_kasos_schooL-inspiracja_pufa_design

Szkoła Kaospilot, Dania. Źródło zdjęcia Muuto

Dzięki efektowi akustycznemu (półkolisty kształt abażuru izoluje dźwięki) i miękkiej linii światła, subtelnie wydziela prywatne przestrzenie. 5-metrowy przewód dołączony do lampy pozwala na zawieszenie jej w wyjątkowo wysokich wnętrzach – loftach, biurach projektowych, ekskluzywnych kamienicach i biurowcach.

oferta_tygodnia_under_the_bell_pufa_design

Under the Bell oferowana jest w 2 wersjach kolorystycznych – czarnej oraz ciemnoszarej. W tygodniu 26.06-3.07.2015 r. dostępna w Pufa Design w wyjątkowej cenie za 2159,10 zł.

Pufa Design

pufadesign.pl_lampy_industrialne_hand_made_promocja
Betonowa_fot Andrzej Juraszczyk_aranzacja

Odpowiedz


*