lampa_EOS_x-pufa_design

Eos XL Light Brown – efekt skali

Lampy Eos nie trzeba przedstawiać. To marka, która mówi sama za siebie. Ikona współczesnego designu, projekt totalny. Stanowi bukiet najlepszych wartości duńskiego studia Vita Copenhagen. Tegoroczna odsłona pierzastego abażuru w kolorze delikatnego cappuccino w rozmiarze rozmiar XL wprowadziła powiew świeżości, zaspokajając nawet największe apetyty miłośników awangardowego oświetlenia.

Eos_x-large_lightbrown_swagkit_black_pufa_designEos z gęsich piór w kształcie owalu oddaje w pełni wyjątkową harmonię i funkcjonalność obłej formy. Jej gigantyczne rozmiary (średnica 75 cm) oraz możliwość wykorzystania abażuru jako lampa wisząca lub stojąca to atuty przemawiające za aranżacyjną ekspresją.EOS_x-large_lightbrown_pufa_designlampa_Eos_x-large_lightbrown_tripod_floor_black_pufa_designdpiHotele, restauracje, galerie handlowe, teatry, resort SPA, sale konferencyjno-widowiskowe – lampa Eos XL Light Brown udowadnia, że w każdym z tych wnętrz staje się zarówno praktycznym źródłem światła, jak i koncepcyjnym elementem aranżacji. Delikatny kolor, lekkość materiałów, misterna, ręcznie wykonana konstrukcja – to cechy, na które zwracają uwagę architekci oraz inwestorzy.

Lampa dostarczana jest w eleganckim opakowaniu, do samodzielnego złożenia, które nie zajmuje więcej niż 10 minut.

oferta_tygodnia_eos_xl_pufa_design

Hipnotyzująco subtelna, wzorniczo uniwersalna – lampa Eos XL Light Brown ujawni charakter i osobowość wnętrza. Od 10 do 17 lipca w Pufa Design dostępna w niecodziennej promocji za 1 439,20 zł.

Pufa Design

Pufa_Design_DUB_Paget_Collection_03
Studio_Lamp_Black_Pufa_design

Odpowiedz


*