Lampa Factory M, Pufa Design

Factory M HK Living – stalowy kruk wśród lamp

Factory M w aranżacji, Pufa Design

Factory M w aranżacji, Pufa Design

Factory M – szczególnie w szarym, matowym wykończeniu – to okazały przykład oświetlenia industrialnego. Zrobiona z solidnego kawałka metalu,  zawieszona na efektownym łańcuchu. Kolosalna i rozłożysta, jej średnica mierzy 40 cm, dlatego nie zginie na strychach i ogólnie w pomieszczeniach o dużym metrażu i wysokości.

Fot. Desiretoinspire

Fot. Desiretoinspire

Oświetlenie w stylu industrialnym pasuje do biurowych openspejsów, nowoczesnych bibliotek, modnych restauracji. Ogromniaste lampy przemysłowe efektownie oświetlają hole w apartamencie, stoły w jadalni, wyspę kuchenną.

Fot. Interieuradviesblog

Fot. Interieuradviesblog

Tego typu lampy pasują do wnętrz niestandardowych, jasnych, po przysłowiowym recyklingu. Szczególnie Faktory M widzimy w ceglanej szwalni czy zajezdni tramwajowej – niezwykłym miejscu z historią zaadoptowanym na mieszkalny loft.

Fot. Desiretoinspire

Fot. Desiretoinspire

Styl industrialny jest surowy, fabryczny i podniszczony, komponuje się ze zgaszonymi barwami, przybrudzonymi, niejednolitymi tonami. Uwielbia meble stylizowane na vintage i wypłowiałe drewno. Jest to styl dla odważnych szukających piękna w upływie czasu.

Fot. T.D.C

Fot. T.D.C

Klasyczna, uniwersalna i ponadczasowa Factory M od 09-16.10.2015 w jesiennej promocji z rabatem – 10%. Majestatyczny szary kruk jest w zasięgu ręki, do tego w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy do Pufa Design

Tekst: Agnieszka

Pufadesign

Wersja 2
kosz-filcowy-restore-muuto-rozne-kolory1

Odpowiedz


*