PUFF-BUFF-3

Gwiaździsta kolekcja PUFF-BUFF

W każdym pomieszczeniu, przysłowiową „wisienkę na torcie” stanowi oświetlenie. Istnieje kategoria produktów ekskluzywnych, które zachwycają swoim wyglądem i podkreślają charakter każdego wnętrza. Oprócz oczywistych względów wizualnych, lampy ekskluzywne stanowią często główną atrakcję pomieszczenia, udowadniając, że funkcjonalność i piękny design mogą iść ze sobą w parze. Taka właśnie jest kolekcja PUFF-BUFF.

Lampa Orca to najbardziej charakterystyczny, jeden z pierwszych projektów PUFF-BUFF

Lampa Orca to najbardziej charakterystyczny, jeden z pierwszych projektów projektantów PUFF-BUFF

Gwiaździsta kolekcja PUFF-BUFF od Puff-Buff Design jest ceniona przez ludzi, którzy są świadomi estetyki. Unikatowe rozwiązania oświetleniowe pokazują, że design może przedstawiać również poczucie humoru i zyskać wiele nagród w konkursach. Lampy od PUFF-BUFF zyskały miano ikon młodego pokolenia.

Pomysł n alampy twórców marki PUFF-BUFF spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem środowiska wnętrzarskiego

Pomysł n alampy twórców marki PUFF-BUFF spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem

PUFF-BUFF zaskakuje wszystkich, którzy nie spodziewają się, że lampa może być tak kreatywna. Piękno ze szczyptą anarchii nadającej smak życiu to idealne określenie na twórczość marki PUFF-BUFF. Świeże podejście inspirowane jest kreatywnymi eksperymentami w sztuce i wzornictwie lat 50-tych i 60-tych, łącząc się jednocześnie z użyciem nowoczesnych technologii w ich produkcji. PUFF-BUFF wypełnia swoje lampy powietrzem – najbardziej ekologicznym i niewinnym z materiałów, które schwytane w cienką membranę zyskuje ogromną moc. Klosz wykonany jest z elastycznego PCV, a reszta ze stali nierdzewnej. Kolekcja PUFF-BUFF to lampy ekskluzywne, dla osób które doceniają nieszablonowe rozwiązania w oświetleniu.

Spektakularny żyrandol EMPEROR'S o średnicy 100 cm

Spektakularny żyrandol EMPEROR’S o średnicy 100 cm

Żyrandol EMPEROR’S PUFF-BUFF DESIGN zachwyca swoim wyglądem i śmiało może znaleźć się zarówno w ogromnej sali bankietowej, jak i w salonie. Jest to kwintesencja pojęcia „lampy ekskluzywne”. Zważywszy na użyte do stworzenia tego dzieła sztuki surowce, można stwierdzić, że lampa EMPERIOR’S to nowoczesny luksus, który łączy się z ekologią.

Żyrandol Half-Megastar PUFF-BUFF Design o średnicy 140 cm

Żyrandol Half-Megastar PUFF-BUFF Design o średnicy 140 cm

Kolekcja gwiaździsta PUFF-BUFF Design obfituje w wiele wzorów stworzonych z tych samych, wypełnionych powietrzem kul. Każdy powinien dobrać żyrandol, który spasuje jego wymaganiom. W ofercie znajdują się zarówno żyrandole sufitowe, jak i wiszące, które lepiej sprawdzają się w pomieszczeniach wysokich, gdzie swobodnie zwisająca lampa nie będzie przeszkodą. Każdą lampa jest dostępna w trzech opcjach barw światła: ciepłej 2700K, neutralnej 3500K i zimnej 6500K. Jest to ogromne ułatwienie dla każdego, kto jest zainteresowany taką lampą, ale potrzebuje by świeciła w konkretnych barwach.

Jeśli lubisz luksus przejawiający się w postaci ozdobnego, ciekawego żyrandola, gwiaździsta kolekcja od PUFF-BUFF jest w takim razie dla Ciebie! Doceń jej estetyczne walory i artystyczny wymiar, który pozwoli zaprowadzić w Twoim pomieszczeniu ekskluzywny klimat.

Pufa Design

S1040500 Drachmann Daybed, Teak_M
pappelina_viggo_one_blueberry

Odpowiedz


*